از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود عموم مردم نتوانند در ایجاد درآمدهای بالا و پایدار از بازارهای مالی موفق باشند، اول عدم آگاهی و شناخت کافی رفتار و عوامل تاثیر گذار بر بازار و دوم پیروی کورکورانه از افرادی است که بدون دلایل علمی و بنیادی درست نظریه‌هایی از خود صادر کرده و باعث گمراهی افرادی شده که آنها را دنبال می‌کنند. در نتیجه چون شخص اصولی و علمی آموزش ندیده به احتمال زیاد دچار زیان در بازارهای مالی و اقتصادی و ایجاد تصور بد و رانت بودن نسبت به این بازارها در وی می‌شود.

یکی از دلایل که باعث شد اینجانب رسول سلطانی آکادمی اول بورس را تأسیس کنم این بود که بعد از سال‌ها مطالعه و آموزش دیدن از کتاب‌ها و اساتید مختلف به این نتیجه رسیدم که خیلی از مباحث چون روان، کاربردی(مطابق با نیاز و شرایط روز) و قابل فهم آموزش داده نشده باعث شده که بیش از حد سخت و غیر قابل فهم در نظر عموم جلوه کنند و اساتیدی که عنوان دکترا هم به خود نسبت می‌دهند آموزش بازار سرمایه و تحلیل های اقتصادی را به شیوه‌ای غیر قابل فهم و یا خیلی پیچیده بیان کرده‌اند که در صورتیکه همین مطالب را می‌توان بطوری ساده و کاربردی همراه با مثال‌های زنده از بازار آموزش داد. تا فرآیند آموزش بسیار جذاب شده و عملا هر شخصی بتواند به کسب درآمد روزانه یا میان مدت و بلند مدت از این بازار بپردازد. که اینکار در نهایت باعث بکار گیری مؤثر آموزش‌ها و تکنیک‌ها و نتیجه گرفتن از آن‌ها در بازارهای مالی و سرمایه گذاری می‌شود.

رسالت ما در آکادمی اول بورس کمک به افرادی است که می‌خواهند در این بازارها موفق عمل کرده و با آموزش صحیح، علمی و کاربردی بازار سرمایه و اقتصاد بتوانند یا بعنوان شغل اول یا شغل دوم خود درآمد با‌ثبات و تکرارپذیری برای خود ایجاد بکنند.

ما معتقدیم که جامعه‌ی سالم تر و خوشحالتر است که ثروتمند باشد و هدف ما هم در نهایت چیزی جز فراهم آوردن بستر آموزش، ثروت و آرامش برای کلیه افراد جامعه نخواهد بود.

 

 

بطور کلی خدمات ما در آکادمی آموزشی اول بورس شامل موارد زیر می‌شود:

  •  آموزش علمی، کاربردی و قابل فهم بازارهای مالی
  •  آموزش تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی که در بازار سرمایه ایران(بورس ایران)، بازار ارزهای دیجیتال (ترید ارزهای دیجیتال) و فارکس کاملا کاربردی و قابل اجرا خواهد بود.
  •  آموزش مدیریت سرمایه
  •  آموزش روانشناسی بازارها و معامله گری
  •  آموزش کاربردی اقتصاد و نکات سرمایه‌گذاری
  • آموزش مسکن، طلا و ارز
  • آموزش‌های ما همراه با ارائه راهکار ، بینش و  حذف اطلاعات بدون کاربرد است.

 

خوشحال میشیم که در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به تجربیات و علم دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه هیچ شخص یا گروهی نمی‌تواند ادعا کند که بهترین است.